Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Akasa AK-MX302-KT05 computerbehuizing onderdelen Universeel PCI-sleufbedekking

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
12x

De Akasa AK-MX302-KT05 is een universele PCI-sleufbedekking gemaakt van staal in grijze kleur. Met afmetingen van 113,9 x 18,6 x 11,9 mm biedt deze bedekking een praktische oplossing voor ongebruikte PCI-slots in computerbehuizingen. Het robuuste staalmaterial zorgt voor duurzaamheid en bescherming tegen stofophoping en luchtstromingsverstoringen. Ideaal voor het onderhouden van een geordende en efficiënte computeropstelling.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Akasa
Hoogte11.9 mm
Breedte113.9 mm
Diepte18.6 mm
MateriaalStaal
Kleur ProductGrijs
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
EAN4710679551180
VendorcodeAK-MX302-KT05
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Materiaal Staal
Soort PCI-sleufbedekking
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 113.9 mm
Diepte 18.6 mm
Hoogte 11.9 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Inclusief schroeven ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Compatibel chassistype Universeel
Product informatie
EAN4710679551180
VendorcodeAK-MX302-KT05
Artikelnr1153059
MerkAkasa
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten

Haiqoe Slotplaatjes 2 stuks universeel

2x
Haiqoe Slotplaatjes 2 stuks universeel
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x

StarTech.com 5x Low-profile PCIe Slotplaatjes

1x
StarTech.com 5x Low-profile PCIe Slotplaatjes
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x

StarTech.com Empty Blanking Slot Plates for PC

6x
StarTech.com Empty Blanking Slot Plates for PC
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯