Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Edifier M90 Wit

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
3x

De Edifier M90 Wit zijn compacte PC speakers die met hun 100 Watt vermogen krachtige geluidskwaliteit leveren. Dit 2.0 kanaalssysteem biedt flexibele connectiviteit via 3.5 mm, Bluetooth, HDMI en USB-C, zodat je ze eenvoudig met diverse apparaten kunt verbinden. Met drivers van 2.5 en 10.2 cm en een frequentiebereik van 50 tot 40.000 Hz reproduceert dit speakerstel een breed scala aan geluidstonen. De afmetingen van 133 x 212 x 225 mm maken ze geschikt voor verschillende bureauopstellingen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Edifier
Aansluiting3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS100 Watt
Frequentiebereik50 - 40.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers2.5, 10.2 cm
Afmetingen speakers133 x 212 x 225 mm
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
EAN6923520217205
VendorcodeM90-WHT
Garantie24 maanden
Toon meer
279,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 50 - 40.000 Hz
Ondersteund audioformaat SBC
Signaal/ruis-verhouding 85 dB
Tweeter✓︎
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Wit
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Op afstand bedienbaar✓︎
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 133 mm
Diepte 225 mm
Gewicht 6000 gram
Hoogte 212 mm
Afmetingen speakers 133 x 212 x 225 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Afstandsbediening✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik Universeel
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Aantal luidsprekers 2
Diameter driver speakers 10.2, 2.5 cm
Speaker plaatsing Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 100 Watt
Stemcodecs LDAC
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
USB-aansluiting✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 6.0
Digitale audio optische in 1
USB-connectortype USB Type-C
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Vermogen speakers 15, 35 Watt
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Diameter hogetonenluidspreker 2,54 cm (1")
Diameter mid-range driver 10,2 cm (4")
Product informatie
EAN6923520217205
VendorcodeM90-WHT
Artikelnr163572
MerkEdifier
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met

Ubiquiti Unifi U7 Lite

186x
Ubiquiti Unifi U7 Lite
. Levertijd:
Meer productinformatie
186x

Western Digital WD Red Pro WD8005FFBX 8TB SATA 3.5" HDD

75x
Western Digital WD Red Pro WD8005FFBX 8TB SATA 3.5" HDD
. Levertijd:
Meer productinformatie
75x

Kingston NV3 1TB M.2 SSD

2234x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
2234x

Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra

142x
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Ultra
. Levertijd:
Meer productinformatie
142x
Vergelijkbare producten

Edifier M90 Zwart

11x
Edifier M90 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x

Edifier R1280DB Zwart/Bruin

35x
Edifier R1280DB Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
35x

Edifier R1280DB Zilver/Wit

6x
Edifier R1280DB Zilver/Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

Edifier R1700BT Zwart

19x
Edifier R1700BT Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
19x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Thijs079
Eerste review
Geplaatst: 06-09-2026
8 dagen in bezit
Heerlijk geluid
Topgeluid zeg
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯