Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

ASUS ROG Gjallar Zwart 2.1.2 kanalen

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯

De ASUS ROG Gjallar is een geavanceerd 2.1.2 kanaals speakersysteem speciaal ontworpen voor pc-gaming en multimediagebruik. Dit systeem beschikt over HDMI-connectiviteit en Bluetooth-ondersteuning voor naadloze verbinding met diverse apparaten. Met drivers van 2,7 en 5 cm en een krachtige 16,5 cm subwoofer levert het een breed frequentiebereik van 50 tot 20.000 Hz. De ingebouwde subwoofer zorgt voor diepe bassen en immersieve audio-ervaring. Het stijlvolle zwarte design past perfect bij professionele gaming-setups en voorziet gebruikers van premium geluidskwaliteit voor games, films en muziek.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk ASUS
AansluitingHDMI
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.1
Frequentiebereik50 - 20.000 Hz
Aantal speakers1
Diameter driver speakers2.7, 5 cm
Subwoofer ✓︎
Diameter driver subwoofer16.5 cm
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
EAN4711636577915
Vendorcode90YH0460-BAEA00
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.1
Frequentiebereik 50 - 20.000 Hz
Ingebouwde microfoon✓︎
Design
Eigenschap Waarde
Kleur van de verlichting Multi
Kleur Product Zwart
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 607 mm
Diepte 92 mm
Gewicht 8290 gram
Gewicht subwoofer 5,7 kg
Hoogte 82 mm
Soundbar gewicht 2,4 kg
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Afstandsbediening✓︎
Garantiekaart✓︎
Meegeleverde kabels AC, USB
Snelstartgids✓︎
Kenmerken
Eigenschap Waarde
Compatibele producten PC MAC PlayStation® 4 PlayStation® 5 Nintendo Switch Xbox one Xbox Series X Xbox Series S iOS Android Bluetooth device
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal tweeter drivers 2
Aantal woofer drivers 1
Diameter driver speakers 2.7, 5 cm
Subwoofer✓︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Diameter hogetonenluidspreker 2,7 cm
Diameter driver subwoofer 16.5 cm
Overige specificaties
Eigenschap Waarde
Verlichtings-led✓︎
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting HDMI
Aantal HDMI-uitgangen 1
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.3
Enhanced Audio Return Channel (eARC)✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad en draadloos
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 1
Surround✓︎
Soundbar luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal full-range drivers 4
Diameter full-range driver 5 cm, 5,08 cm (2")
Diameter hogetonenluidspreker 2,54 cm (1")
Product informatie
EAN4711636577915
Vendorcode90YH0460-BAEA00
Artikelnr1172713
MerkASUS
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Creative Labs Sound Blaster Katana V2X Zwart

12x
Creative Labs Sound Blaster Katana V2X Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
12x

Edifier S355DB Hout

17x
Edifier S355DB Hout
. Levertijd:
Meer productinformatie
17x

SteelSeries Arena 7 PC Speakers

SteelSeries Arena 7 PC Speakers
. Levertijd:
Meer productinformatie

GENESIS NCS-1408 Helium 610BT 60W 2.1 Luidspreker set

4x
GENESIS NCS-1408 Helium 610BT 60W 2.1 Luidspreker set
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯