Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Silverstone FLP03W Retro Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
5x

De Silverstone FLP03W is een retro behuizing die geschikt is voor Micro-ATX moederborden. Deze compacte case beschikt standaard over een 180mm voorventilator en 120mm achterventilator voor adequate luchtcirculatie. Het ontwerp biedt ruimte voor CPU-koelers tot 15,5 cm hoog en grafische kaarten tot 41,3 cm lang. De behuizing heeft afmetingen van 456,3 x 220 x 483,6 mm en ondersteunt voedingen tot 18 cm. Met zijn retro-esthetiek vormt de FLP03W een opvallende toevoeging aan elke werkplek of setup, gecombineerd met praktische functies voor moderne PC-componenten.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Silverstone
Max moederbord formaatMicro-ATX
Geïnstalleerde Fans voorkant1x 180mm
Geïnstalleerde Fans achterkant1x 120mm
Maximum CPU cooler hoogte15.5 cm
Maximum grafische kaart lengte41.3 cm
Maximum PSU lengte18 cm
Hoogte456.3 mm
Breedte220 mm
Diepte483.6 mm
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Garantie24 maanden
Toon meer
179,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Silverstone
Max moederbord formaat Micro-ATX
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Backside Connector Ready ✖︎
Transparant paneel ✖︎
Kleur Product Wit
5.25" bay totaal 3 x
3.5" bay totaal 2 x
2.5" bay totaal 3 x
Geïnstalleerde Fans voorkant 1x 180mm
Geïnstalleerde Fans achterkant 1x 120mm
Optionele fan voorkant 1x 120mm, 1x 140mm, 1x 180mm
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 2x 140mm, 3x 120mm
Optionele fan onderkant 2x 120mm
Stoffilters aanwezig✓︎
Vloeistofkoeling mogelijk✓︎
Optionele radiator afmeting voorkant 120, 140, 240, 280 mm
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 140, 240, 280, 360 mm
Uitbreidingsslots 5
Maximum CPU cooler hoogte 15.5 cm
Maximum grafische kaart lengte 41.3 cm
Maximum PSU lengte 18 cm
LCD Display ✖︎
Inclusief voeding ✖︎
Audio aansluiting✓︎
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1)
Cardreader ✖︎
LED Verlichting ✖︎
Hoogte 456.3 mm
Breedte 220 mm
Diepte 483.6 mm
Crazy Case ✖︎
EAN4711643770439
VendorcodeSST-FLP03W
Artikelnr167039
MerkSilverstone
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsAugustus 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Productvideo
Vergelijkbare producten

Chieftec AZ-01B-OP computer Mini Tower Zwart Behuizing

23x
Chieftec AZ-01B-OP computer Mini Tower Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
23x

ASUS Prime AP201 Wit Behuizing

28x
ASUS Prime AP201 Wit Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
28x

GIGABYTE C301GW GLASS WHITE V2 Behuizing

6x
GIGABYTE C301GW GLASS WHITE V2 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

Montech KING 15 PRO Wit Behuizing

1x
Montech KING 15 PRO Wit Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯