Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Ubiquiti 24-Port Blank Keystone Patch Panel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
27x

De Ubiquiti 24-Port Blank Keystone Patch Panel is een compacte netwerkoplossing voor professionele installaties. Dit grijze patchpaneel is ontworpen voor standaard 19-inch rackkasten en neemt slechts 1 U ruimte in beslag. Met 24 poorten biedt het ruime mogelijkheden voor netwerkconnecties. De afmetingen van 442,4 x 63,5 millimeter zorgen voor efficiënte ruimtebenutting. Dit blank keystone patchpaneel is geschikt voor flexibele netwerkconfiguaties en professionele datacenters.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Ubiquiti
Rack Units1 U
Maat Rack19"
Aantal poorten24
Hoogte43.7 mm
Breedte442.4 mm
Diepte63.5 mm
Kleur ProductGrijs
Verkrijgbaar sindsDecember 2023
EAN810010079060
VendorcodeUACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Materiaal behuizing Polycarbonaat (PC), SPCC
Soort Keystonepaneel
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 442.4 mm
Diepte 63.5 mm
Gewicht 650 g
Hoogte 43.7 mm
Kenmerken
Eigenschap Waarde
Aantal poorten 24
Maat Rack 19"
Glasvezel ✖︎
Prestatie
Eigenschap Waarde
Rack Units 1 U
Product informatie
EAN810010079060
VendorcodeUACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24
Artikelnr957951
MerkUbiquiti
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsDecember 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Ubiquiti UniFi Patch Cable UC-cable-Patch-RJ45 CAT6 S/UTP 0.10m netwerkkabel Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
10x
ACT Keystone Jack RJ45 CAT6 Unshielded toolless met shutter. zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Ubiquiti UniFi Patch Cable UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-0.15M-W CAT6a S/UTP 0.15m netwerkkabel Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x

Ubiquiti Unifi U7 Lite

186x
Ubiquiti Unifi U7 Lite
. Levertijd:
Meer productinformatie
186x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯