Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Edifier MR4.5 Wit

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
Nieuw
❮
❯
❮
❯

De Edifier MR4.5 Wit is een compacte PC speaker uit de geluidscategorie, ontworpen voor computergebruikers die op zoek zijn naar betaalbare audio. Deze speaker combineert een elegant wit ontwerp met praktische functies voor dagelijks gebruik. Met zijn compacte afmetingen past het goed op bureau's en werkplekken. De MR4.5 biedt basale geluidsreproductie voor muziek, films en gamen. Dit model van het gerenommeerde Edifier merk richt zich op gebruikers die waarde hechten aan kwaliteit en design tegen een redelijke prijs.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Edifier
Aansluiting3.5 mm, Bluetooth, RCA, XLR
Bluetooth ✓︎
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS80 Watt
Frequentiebereik50 - 40.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers2.54, 11.4 cm
Afmetingen speakers140 x 244 x 229 mm
Verkrijgbaar sindsOktober 2026
EAN6923520217366
VendorcodeMR4.5-WHT
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Merk Edifier
Aansluiting 3.5 mm, Bluetooth, RCA, XLR
Bluetooth✓︎
Afstandsbediening ✖︎
Audio kanalen 2.0
Surround ✖︎
Vermogen RMS 80 Watt
Frequentiebereik 50 - 40.000 Hz
Aantal speakers 2
Vermogen speakers 10, 30 Watt
Diameter driver speakers 2.54, 11.4 cm
Afmetingen speakers 140 x 244 x 229 mm
Gewicht 663 gram
Kleur Product Wit
EAN6923520217366
VendorcodeMR4.5-WHT
Artikelnr797242
MerkEdifier
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Edifier MR5 Wit

8x
Edifier MR5 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x

Edifier M60 Zwart/Bruin

6x
Edifier M60 Zwart/Bruin
. Levertijd:
Meer productinformatie
6x

Edifier M90 Zwart

11x
Edifier M90 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x

Edifier MR5 Zwart

23x
Edifier MR5 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
23x
Hoofdafbeelding 0
Nieuw
❮
❯
❮
❯