Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Creative Labs Pebble V2 Wit

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
6x

De Creative Labs Pebble V2 Wit zijn compacte PC speakers met 2.0 audio kanalen, ideaal voor het verbeteren van uw computergeluid. Met een vermogen van 4,4 Watt en een frequentiebereik van 100 tot 17.000 Hz leveren deze speakers duidelijke, gebalanceerde audio. Elk van de twee 5,08 cm drivers is ontworpen voor optimale prestaties in een compact formaat. De eenvoudige 3,5 mm aansluiting maakt installatie moeiteloos. Met hun elegante witte design en compacte afmetingen van 114 x 116 x 113 mm per speaker passen zij perfect op elk bureau of werkstation.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Creative
Aansluiting3.5 mm
Audio kanalen2.0
Vermogen RMS4.4 Watt
Frequentiebereik100 - 17.000 Hz
Aantal speakers2
Diameter driver speakers5.08 cm
Afmetingen speakers114 x 116 x 113 mm
Verkrijgbaar sindsFebruari 2018
EAN5390660192135
Vendorcode51MF1680AA001
Garantie24 maanden
Toon meer
25,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Audio
Eigenschap Waarde
Audio kanalen 2.0
Frequentiebereik 100 - 17.000 Hz
Signaal/ruis-verhouding 86 dB
Tweeter ✖︎
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Wit
LED-indicatoren✓︎
Volumeregeling Draaiknop
Energie
Eigenschap Waarde
AC-adapter, uitgangsstroom 5 A
Stroom 1 A
Type stroombron DC, USB
Ergonomie
Eigenschap Waarde
Soort bediening Draaiknop
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 113 mm
Diepte 116 mm
Gewicht 645 gram
Hoogte 114 mm
Afmetingen speakers 114 x 116 x 113 mm
Inhoud van de verpakking
Eigenschap Waarde
Garantiekaart✓︎
Invoerapparaat
Eigenschap Waarde
Aanbevolen gebruik PC
Luidsprekers
Eigenschap Waarde
Aantal drivers 2
Diameter driver speakers 5.08 cm
Multi-Room Streaming (MRS)-ondersteuning ✖︎
Speaker plaatsing Vloer, Tafelblad/Boekenplank
Subwoofer ✖︎
Multimedia
Eigenschap Waarde
Vermogen RMS 4.4 Watt
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
Aansluiting 3.5 mm
Prestatie
Eigenschap Waarde
Verbindingstechnologie Bedraad
Satelliet luidspreker
Eigenschap Waarde
Aantal speakers 2
Surround ✖︎
Product informatie
EAN5390660192135
Vendorcode51MF1680AA001
Artikelnr1742755
MerkCreative
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsFebruari 2018
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vergelijkbare producten

Logitech speakers Z150 Wit

15x
Logitech speakers Z150 Wit
. Levertijd:
Meer productinformatie
15x

Logitech speakers Z150 black

27x
Logitech speakers Z150 black
. Levertijd:
Meer productinformatie
27x

Creative Labs Pebble V2 Zwart

18x
Creative Labs Pebble V2 Zwart
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x

Creative Labs Pebble V3

37x
Creative Labs Pebble V3
. Levertijd:
Meer productinformatie
37x
Hoofdafbeelding 0
❮
❯